Кабмін відступав від земельної реформи

logo


Уряд продовжує працювати на реформою земельних відносин, проводячи наразі роз’яснення її суті. 

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у суботу, 16 вересня) під час виступу на пленарному засіданні 14-го щорічного міжнародного форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES), повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми не відступили. Більше того, ми вважаємо, що реформа земельних відносин є надзвичайно важливою,  у т.ч. для розвитку національної економіки», — сказав він, коментуючи питання про те, чи відступив уряд від земельної реформи.

За словами Гройсмана, наразі уряд заявив про свою чітку позицію (у співпраці зі Світовим банком і іншими міжнародними партнерами) — який формат і яка модель будуть впроваджуватися у земельних відносинах.

Читайте також: Фонд держмайна «гальмує» приватизацію – Прем’єр

«Це має відбуватися в інтересах українців. І ця реформа є дуже чутливою і ми нікуди не відступали. Ми проводимо далі роз’яснення і комунікацію. Ми хочемо, щоб кожна людина в країні розуміла, в чому сутність цієї реформи, як вона буде проведена. Люди мають отримати чіткі гарантії, що ніхто українську землю з іноземних громадян не зможе ні придбати, ні якимось іншим чином заволодіти», — заявив Прем’єр-міністр.