Яких змін зазнала система е-декларацій?

logo


https://youtu.be/cm9e-ZJHQ9M

Про зміни у електронних деклараціях розповість Наталя Славова – головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції ГТУЮ у Запорізькій області

— Які зміни зазнала система е-декларацій?

— Деякі зміни стосуються суб’єктів декларування: трішки збільшилась кількість цих суб’єктів. Вона буде збільшуватись, у зв’язку з тим, що поетапно вводиться ця система, в залежності від того, до якого суб’єкту ви належите. Так вже є суб’єкти, які почали подавати е-декларації вже рік тому, і є суб’єкти декларування, які тільки розпочнуть з 01.01.2018 року.

— Хто розпочне?

— Це особи, які пов’язані з громадськими організаціями, щодо виявлення і запобігання корупції. Більшість з них сьогодні не подають свої декларації. Це може стосуватися тих, хто приймає участь у колегіальних органах, під час конкурсних відборів до державних органів, приймають участь у громадських органах, громадських радах при відповідних державних органах, або органах місцевого самоврядування.

Дивіться у програмі «День. Тема» далі: з яких посадових осіб знали обов’язок подавати е-декларації та які зміни відбулися у процесі подання декларації?