Ігор Побер: Під час приватизації головне, щоб державні підприємства не потрапили до рук Росії

logo


Днями депутати підтримали в першому читанні проект Закону України «Про приватизацію державного майна», розробленого Кабміном спільно з міжнародними експертами.

Відповідне рішення підтримали 258 народних обранців. Про позитивні сторони такого законопроекту в прямому ефірі телеканалу «Еспресо» розповів народний депутат України від фракції БПП Ігор Побер.

– Я підтримую закон про приватизацію і вважаю, що його потрібно прийняти. Наприклад, наша залізниця доведена до крайнощів. Потрібно, щось робити, аби це змінити. Багато хто каже, що зараз не час приймати такі закони, адже в країні йде війна, економіка погіршується. Найголовніше – це прописати правильні та чіткі правила, за яких ця приватизація буде дійсна, – зазначив Ігор Побер.

Нардеп вважає, що утримувати українські державні підприємства неефективно. Ігор Побер зазначив, що весь процес роздержавлення контролюватиме САП та НАБУ.

– Під час приватизації головне, щоб державні підприємства не потрапили до рук Росії. Ми вже проголосували у першому читанні, а до другого всі недоліки законопроекту комітет доопрацює, депутати внесуть правки. Тоді ми вийдемо на єдиний закон, який буде влаштовувати всіх, – додав народний депутат.Читайте также: