Громадськість Львівщини вимагає збереження державних підприємств Міноборони

logo


Проблему обговорять за «круглим столом»

Depo.

Сьогодні 17:41

ФОТО: depo.ua

Громадські організації Львівщини об’єднали зусилля з метою збереження майна та призначення ефективних менеджерів на посади керівників державних підприємств Міністерства оборони України, розташованих на території Львівської області. Про це пише Depo.Львів.

«Усі, одинадцять підприємств МОУ, які ведуть господарську діяльність на території Львівщини перебувають у вкрай занедбаному стані, є збитковими і мають великі борги. До стану банкрутства доводять навіть ті підприємства, які працюють у прибутковій і економічно привабливій сфері. Серед таких, ДП «Львівській військовий лісокомбінат», який складається з Костопільського, Магерівського та Волинського військового лісгоспів. Борги цього підприємства з призначенням нового тимчасового керівництва з доволі сумнівною трудовою біографією, почали стрімко зростати», — йдеться у документі.

Громадські активісти, серед яких учасники АТО, вважають таку ситуацію неприйнятною і звернулися до голови Львівської обласної адміністрації щодо обговорення даної проблеми за «круглим столом» з залученням представників ЗМІ, а також з вимогою сприяти, у межах своїх повноважень, невідкладному напрацюванню стратегії і механізму проведення відкритих конкурсів на заміщення вакантних посад керівників оборонних підприємств.

Аналогічні звернення скерують на ім’я міністра оборони України, прем’єр-міністра України та президента України.

Звернення підписали ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток Громади», ГО «Автосотня», ГО «УСУ АТО», ГО «Правда і Закон», ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини», ГО «Об’єднання інвалідів Львівщини», ГО «БУР»», ВГО «Побратими України», ГО «Благоустрій рідного міста».

Нагадаємо, представники східних областей знайомились із громадськими ініціативами Львівщини.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів