Гройсман представив прогноз росту економіки в бюджеті-2018

logo


https://youtu.be/rZPGKj0nIdQ

Він підкреслив, що Україна наразі долає кризу.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман презентує державний бюджет на 2018 рік на наступний рік. 

Про це заявив на засіданні уряду.

«Зарплата, пенсія, робота, збільшення інвестицій, еконмоічне зростання — це і є пріоритетом цього буджету. Його можна сміливо назвати бюджетом зростання і це зростання ми будемо демонстурвати 2018 року… Ми долаємо кризу, в багатьох сферах здолали її. Зараз важливо те, щоб те, що економіка зростає, передати українським громадянам», — заявив він.

За його словами, 2018 року очікується зростання ВВП на 3%.

Тим часом, він підкреcлив, що інфляція в країні уповільнюється. Наприкінці року вона становитиме 11,2%, а 2018 році вже 7%. 

Наступного року дефіцит бюджету складе 2,4% ВВП.

На соціальну допомогу хочуть виділити  122,7 млрд гривен. У 2018 році, за словами Гройсмана, середня зарплата становитиме 3723 гривні.

Тим часом на оборону та безпеку виділять 164,9 млрд гривень.

На дороги наступного року направлять 44 млрд гривен.

Своєю чергою на аграрний сектор країни, який наразі формує п’яту частину ВВП, направлять 7,3 млрд гривень підтримки. Він зазначив стрімке зростання експорту україснького сільгоспродукції 2017 року.

Нагадаємо, Гройсман запевнив, що проект бюджету 15 вересня буде внесено до Ради. Під час розмови з президентом ЄБРР Гройсман також зазначив, що для українського уряду пріоритетними є реформи у судовій, пенсійній, медичній галузях, в освіті та управлінні державною власністю. За словами прем’єра, вже наступного тижня парламент розгляне законопроекти по судовій реформі та змінах в пенсійній системі. На часі також розгляд законопроекту по приватизації, який було розроблено спільно з фахівцями ЄБРР. Читайте также: