Гройсман озвучив економічні завдання на 2018 рік

logo


Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: Гройсман, економіка

Прем’єр розповів, що Україні потрібно робити, щоб економіка показала зростання в 5%.

5986_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає метою на 2018 рік досягти зростання економіки країни в 5% валового внутрішнього продукту (ВВП) – при закладеному в держбюджеті-2018 показнику в 3%.

«Нам потрібне якісне економічне середовище, нам потрібні інвестиції, які дозволять нам в 2018 році отримати швидке зростання. Наша мета – більше 5% ВВП. Це те, що можна досягти, те, що зможе зробити розвиток нашої економіки досить відчутним», – заявив прем’єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд дозволив стягнути з «Газпрому» 80 млрд

При цьому він нагадав, що в проект державного бюджету на 2018 рік закладено зростання ВВП в 3%. Прем’єр підкреслив також важливість зростання експорту українських товарів.

«Ми постійно працюємо сьогодні над розширенням ринку збуту продукції. І дуже важливо, щоб наш машинобудівний комплекс був одним з лідерів», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко зазначив, що закриття російського ринку не змогло зломити українську економіку. Глава держави підкреслив, що зараз головне завдання України – об’єднати зусилля для продовження реформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Читайте также: