Гройсман і Парубій незаконно протягнули Держбюджет-2018 (відео)

logo


Позафракційний нардеп від партії «Свобода» Юрій Левченко повідомив про порушення регламенту під час голосування

14 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні проект Державного бюджету на 2018 рік. Законопроект №7000-П підтримали 260 народних депутатів.

Позафракцій нардеп від партії «Свобода» Юрій Левченко повідомив про порушення регламенту під час голосування за законопоект. За його словами, передусім регламент порушили, коли не дозволили ставити запитання з приводу проекту закону.

«Тепер я сподіваюсь, що ви не будете порушувати в тому, що не дасте ставити поправки. Ми запропонували 72 поправки (депутати від «Свободи»). Щоби, власне кажучи, спробувати виправити ту ганебну ситуацію, яка була подана в першому проекті, коли знову будується держава поліцейська, будується держава виконавчої влади, а всі соціально-екнономічн проекти, які мали би хоч трошки збалансувати, хоч трошки підняти рівень життя більшості українці, абсолютно отримують сміхотворні підвищення. Тому вимагаємо, щоби ці поправки розглядалися в повному обсязі», – заявив Левченко у парламенті.

Водночас спікер парламенту Андрій Парубій, попри вимогу Левченка діяти в рамках регламенту, одразу поставив проект бюджету на голосування.

Видання Слово і діло проаналізувало, хто з народних обранців голосував за «Проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік» №7000-П. З 358 депутатів, що були присутні у сесійній залі, голоси «за» віддали 260.

При цьому найактивніше підтримали Держбюджет-2018 у «БПП». Фракція віддала кошторису 109 голосів.

На другому місці «Народний фронт» – 73 голоси. Фракція ще в ході Погоджувальної ради оголосила, що підтримає законопроект.

На третьому – група «Партія відродження». Тут за бюджет проголосували 25 парламентарів.

Ще 21 голос – кошторису віддали позафракційні депутати. Тоді як група «Воля народу» – 16 голосів. Ще 15 – «Радикальная партия Олега Ляшка». А «Самопоміч» – лише 1 голос. Не голосували ж «Опозиційний блок» та «Батьківщина».Читайте также: