Голова Кабміну України обіцяє сприяння у відновленні роботи шахти «Інгульська»

logo


НОВОСТИ

Два тижні тому закінчився строк дії ліцензії, яка дозволяє урановидобувному підприємству шахта «Інгульська» користуватися земними надрами. Це призвело до зупинки підприємства

Під час проведення селекторної наради голів ОДА та Голови  Кабміну В. Гройсмана, очільник Кіровоградщини С.Кузьменко доповів про вимушений простій шахти «Інгульська», що у Кропивницькому. Голова Кабміну пообіцяв сприяти у вирішенні даного питання.

У зв`язку з тимчасовим припиненням ведення підземних робіт, керівництво підприємства вже було змушене частины гірників надати позапланові відпустки або відпустки без збереження заробітної платні. Як наслідок, це призвело до неповноцінної роботи сфери соціального захисту гірників та їх сімей.

У заяві профспілкового комітету шахтарів зазначається, що вимушений простій шахти у червні призведе до зменшення надходжень до державного та місцевого бюджетів, що складатиме 2 900 000 грн податків та обов`язкових платежів, а зменшення обсягів виробництва прогнозовано сягатимуть 45 000 000 грн.

Натомість вже зроблено перший крок до вирішення ситуації на міському рівні, сьогодні на сессії міської ради погоджено надання дозволу на видобуток корисних копалин.

  Просмотров(5)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Голова Кіровоградської ОДА увійшов до п`ятірки кращих обласних очільників України

Директори шкіл Кропивницького можуть залишитися без літньої відпустки?

Борги ДП «Дирекція КГЗКОР» загрожують припиненням водопостачання та водовідведення у Долинській

Вернутся к разделу: Кропивницкие новости