Гнідавський цукровий завод отримав престижну нагороду

logo


Найочікуваніша церемонія нагородження лідерів аграрного бізнесу зібрала в столиці понад 300 аграріїв, серед яких 220 керівників та власників провідних аграрних підприємств України, які протягом року працею доводили свою ефективність.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод продовжить терміни сезону цукроваріння

Привітав усіх присутніх з професійним святом голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун відзначивши, що аграрії – це люди, які єднають країну: «Кожного дня, на своїх підприємствах, на своїх заводах аграрії вкладають цеглинку в фундамент української державності. Ви є, без перебільшення, фундаментом української нації».

Долучилась до привітань і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева наголошуючи, що  аграрії є не лише фундаментом нашої країни, а тією креативною силою, яка направлена на створення: «Як на мене, агропромисловий комплекс є найбільш креативною індустрією. Ви творите кожного дня не просто виробляючи, а годуючи безліч країн світу. Ви збираєте рекордні врожаї, сподіваємось згодом на такі ж гарні результати в галузі тваринництва. Саме ви створюєте атмосферу впевненості держави в собі».

Загалом, 220 присутніх керівників отримали почесну нагороду «Лідер галузі». Це члени дієвих галузевих асоціацій: Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор». Окрім того, ще понад 300 нагород прямують до своїх власників, які не змогли бути присутніми на церемонії.

Заслужену нагороду отримав і Гнідавський цукровий завод – лідер із виробництва цукру на Волині. За вагомий внесок у розвиток аграрного бізнесу України нагородили голову спостережної ради «Гнідавського цукрового заводу» Галькевича Ярослава Миколайовича.

Ярослав Галькевич наголосив, що Гнідавський цукровий завод є одним із найпотужніших в Україні. На підприємстві активно працюють над модернізацією аби завод відповідав усім європейським стандартам.Читайте также: