Глава Світового банку озвучив свою позицію щодо земельної реформи

logo


Глава Світового Банку Джим Йонг Кім підтримує земельну реформу в Україні. Про це повідомив акціонер і засновник компаній ТІС і MV Cargo, генеральний директор ТІС Андрій Ставніцер на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що Світовий банк закликав уряд пришвидшити запровадження земельної реформи.

За словами Ставніцера глава Світового банку вважає, що у нас великі проблеми з репутацією.

«М’ясо, вирощене на кукурудзі з Айови, відомо всій планеті. В Україні третина всесвітнього чорнозему, але ніхто не знає, що і у нас є кукурудза, і масло, і багато іншого, хоча споживають ці продукти щодня», ‒ написав гендиректор ТІС.

І додав, що окрім цього соняшникова олія, за якою ми ‒ №1 в світі, ні в одному магазині не продається під вивіскою «Made in Ukraine».

Або наприклад мед. Ви знаєте що ми стали одним з лідерів у виробництві меду? Ніхто не знає…», ‒ наголосив Ставніцер.

За його словами, Джим Йонг Кім пообіцяв особисто привести в Україну всіх великих гравців, з якими знайомий.

А ви пообіцяйте мені домогтися створення Антикорупційного суду, і працювати над посиленням бренду вашої прекрасної країни», ‒ зазначив глава Світового банку.

Акціонер і засновник компаній ТІС і MV Cargo додав, що сьогодні імідж України за кордоном дійсно негативний. Працювати з цим складно, але є успішні кейси.

Чи вийде у нас нагодувати світ кращими Українськими продуктами? Упевнений, що ТАК!», ‒ підсумував Андрій Ставніцер.Читайте также: