Geringhoff планує нарощувати частку на ринку України

logo


Український і російський ринок займають 20% всіх продажів компанії Geringhoff.

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» вже надала в лізинг техніки більше, ніж за весь минулий рік
«Агро-Регіон» поповнив парк сільгосптехніки

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Для нас український ринок дуже важливий, на ньому присутні ще з 1996 року. Що стосується поточного року, то він пройшов чудово. Ми продали близько 300 жаток в Україні. І надалі збираємося нарощувати цю частку ринку», — додала представник компанії Geringhoff, що відповідає за експорт в пострадянські країни, Раїса Ханнушка.

Відзначається, що на міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica 2017 Geringhoff представив 6-ти, 8-ми, 12-ти рядні жорсткі і складні жатки для збирання кукурудзи.

Всі жатки для кукурудзи Geringhoff оснащені міцною рамою, великим і потужним шнеком і посиленим приводом. У комбінації з збиральної системою Rota Disc вони гарантують високу ефективність і прибутковість експлуатації. А технологія автоматичного складання жаток гідравлічним способом була розроблена Geringhoff багато років назад.

Нагадаємо, завершивши придбання компанії Kongskilde Agriculture на початку цього року, New Holland розпочала процес поступової інтеграції її агрегатованого обладнання до свого асортименту продукції, перші зразки якої буде представлено на виставці Agritechnica 2017 у місті Ганновер, Німеччина.