Фінансування освіти збільшать: у Мінфіні назвали суму

logo


За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, у 2018 році фінансування освітньої галузі зросте на 20%. Крім того, Данилюк конкретизував, що на вчителів чекає підвищення зарплат на 25%.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Українські новини.

Крім того міністр наголосив на відновленні економіки, внаслідок чого будуть зростати доходи.

“Бюджетна дисципліна – це дуже важливо. Дефіцит бюджету ми поступово знижуємо, як і планували. У 2018 році передбачається дефіцит в 2,4%. У нас виходить, що доходи зростають на 14% порівняно із цим роком», – заявив Данилюк.

Нагадаємо, в Україні необхідно встановити найменшу ставку для вчителя на рівні 9 тисяч 600 гривень. Законопроект щодо цього рішення вже знаходиться у Верховній Раді, однак для його підтримки може не вистачити голосів народних обранців.

Раніше ми повідомляли, що Гройсман оприлюднив дані щодо підняття зарплат вчителям. Уряд розраховує збільшити зарплату на двадцять п’ять відсотків, а потрібні кошти вже були закладені в бюджет на наступний рік.

Зазначимо, Верховна Рада дала старт освітній реформі, ухваливши новий “Закон про освіту”. В Україні запроваджується 12-річна середня освіта і встановлюється посадовий оклад для педагогічного працівника на рівні 4 прожиткових мінімумів.