ЄС має більш ретельно вивчити питання будівництва «Північного потоку-2» — Гройсман

logo


Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Європейський Союз має більш ретельно вивчити питання, будівництва Росією газопроводу «Північного потоку-2», адже Україна та ЄС мають займати в цьому питанні спільну позицію. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на спільному брифінгу з віце-президентом Єропейської комісії Марошем Шефчовічем, передає кореспондент УНН.

«Окремо хочу підкреслити, що Україна стурбована будівництвом «Північного потоку-2″, газопроводом. Ми вважаємо, що це питання потребує більш ретельного вивчення на рівні Європейського Союзу і наших міжнародних партнерів, але глибоко переконаний в тому, що ми тут теж маємо бути об’єднані», — зазначив глава українського уряду.

Крім того, за словами Гройсмана, сторони обговорили питання співпраці України та ЄС в газотранспортній сфері.

читайте також: «Газпром» не планує змінювати стратегію діяльності через санкції

«Тут ми маємо теж повне порозуміння, що тільки разом, та в кооперації ми можемо працювати далі. Ми можемо підкреслити, що рівень взаємодії і вирішення питань є достатньо високим, тому ще раз хочу подякувати Європейській комісії, особисто віце-президенту, всій його команді колег, з якими ми сьогодні працюємо», — зазначив Прем’єр-міністр України.

Як повідомляв УНН, депутат Християнсько-демократичного союзу, який очолює найбільшу групу в Європарламенті (Європейську народну партія — ред.) Манфред Вебер закликав Європу зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2».Читайте также: