Електронні платежі стануть довшими

logo


За оновленим регламентом роботи системи електронних платежів НБУ, тривалість операційного дня системи електронних платежів подовжено на годину. Відтак, здійснення електронних платежів триватиме до 19 години.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на ЮРЛИГА.

За оновленим регламентом, припинення прийому початкових платежів від учасників центром обробки системи електронних платежів здійснюватиметься о 19:00, тоді як раніше це відбувалося вже о 18:00. З 19 до 20 годин Центр продовжує прийом і обробку технологічної інформації від учасників системи.

Це передбачено новим Технологічним регламентом роботи системи електронних платежів Національного банку України, який затверджений рішенням НБУ від 11.09.2017 р № 577-рш).

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку пропонує скасувати можливість оплати рахунків за опалення частинами. Як відомо, такий механізм передбачений для осіб, які не отримують субсидію.

Нагадаємо також, жителі Києва можуть повернути частину коштів. Рішення, прийняте судом, дозволяє столичним споживачам, які отримують тепло від «Київенерго» на договірних підставах, вимагати повернення переплачених коштів – за кожну спожиту гігакалорію в опалювальному сезоні 2015-2016 рр. компанія повинна повернути 283,12 грн. які були заплачені за постачання тепла в опалювальному періоді 2015/16.

Раніше ми повідомляли про те, що потрібно знати у новому опалювальному сезоні. Кабінет міністрів дещо змінив правила нарахування субсидій за спожиті житлово-комунальні послуги і тепер при розрахунку враховуватимуть доходи українців не за попередній рік, а за перших два квартали поточного року.