«Електрон» почне випускати нові автобуси

logo


15.09.2017, 08:17

«Електрон» готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості. Наступного року вже можно буде купити перші взірці цих автобусів. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Електрон» готовий почати випускати автобуси середньої місткості, які місто купуватиме.

«З точки зору автобусів середньої місткості, то на сьогодні «Електрон» такі автобуси не випускає, але є добра новина: ми мали спільну зустріч з керівником «Електрону», і ЛКП «Львівелектротранс» і з цілою командою. І добрим є те, що «Електрон» готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості і, я думаю, що наступного року ми традиційно купимо перші взірці тих автобусів, чим збільшимо кількість робочих місць на підприємстві і дійсно будемо мати у Львові ще один цікавий виріб. Ми будемо купляти і автобуси, і трамваї, і тролейбуси. Взагалі, згідно з програмою, яку ми впроваджуємо в життя, до 2020 року маємо на більше ніж 20% оновити весь громадських транспорт міста Львова. У наступному році, маючи підтримку Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку, ми отримаємо значні кошти на оновлення рухомого складу транспорту у місті», — зазначив мер.

«Электрон» готов начать выпуск автобусов средней вместимости. В следующем году уже можно будет купить первые образцы этих автобусов. Об этом сообщил городской голова Львова Андрей Садовой, передает пресс-служба Львовского городского совета.

«Электрон» готов выпускать автобусы средней вместимости, город будет покупать.

«С точки зрения автобусов средней вместимости, то сегодня «Электрон» такие автобусы не выпускает, но есть хорошая новость: мы имели совместную встречу с руководителем «Электрона», и ЛКП «Львовэлектротранс» и с целой командой. И хорошим является то, что «Электрон» готов начать выпуск автобусов средней вместимости и, я думаю, что в следующем году мы традиционно купим первые образцы тех автобусов, чем увеличим количество рабочих мест на предприятии и действительно будем иметь во Львове еще один интересный продукт. Мы будем покупать и автобусы, и трамваи и троллейбусы. Вообще, согласно программе, которую мы внедряем в жизнь, к 2020 году, мы должны на более чем 20% обновить весь общественный транспорт города Львова. В следующем году, имея поддержку Европейского банка реконструкции и развития и Европейского инвестиционного банка, мы получим значительные средства на обновление подвижного состава транспорта в городе», — отметил мэр.