Економіст: 25 гривень за долар — це курс імені Гонтарєвої

logo


Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: Гонтарєва

Гонтарева – вбивця української економіки, – український бізнесмен.

7893_07124440_ak.jpg (47.56 Kb)

До падіння курсу національної валюти призвели не лише Революція Гідності та втрата експортного потенціалу з Донбасу. Головна причина здешевлення гривні – некваліфіковані дії екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це заявив український бізнесмен Сергій Дядечко

Гонтарева, за його словами, є «вбивцею української економіки».

«Якщо людина забороняє платити дивіденди з прибутку, зі сплачених податків, виплачувати дивіденди на Захід, забороняє повертати відсотки за кредитами нерезидентам України, повністю зарегульоване все валютне законодавство – це вбивця економіки», – прокоментував дії колишньої очільниці Національного банку України Дядечко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк назвав причини «похитування гривні»

Людину відірвали, привезли з Космосу, вона вбила все, що могла вбити і поїхала далі відпочивати в Космос. Людина ніколи не займалася бізнесом, промисловим, будь-яким іншим… Вона торгувала цінними паперами, вона знає деякі речі, які виключно пов’язані з портфелями цінних паперів, з інвестиційними сертифікатами, але вона нічого не розуміє в економіці. Будь-яка бізнесова людина усвідомлює, що сьогоднішній курс у 25 гривень до 1 долара – це курс імені Гонтаревої і відкат з нього вже неможливий,– констатував бізнесмен.

Нагадаємо, на початку квітня Валерія Гонтарева заявила про свою відставку з посади голови НБУ. Чиновниця додала, що після травневих свят має намір піти у тривалу відпустку.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва зобов’язав генпрокуратуру відновити слідство щодо Гонтаревої за фактом втручання у діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Читайте также: