Є.Соболєв заявляє, що комітет із правової політики не ухвалював рішення щодо законопроекту про антикорупційні суди

logo


Заява голови Верховної Ради Андрія Парубія про невідповідність Конституції України підготовки законопроекту про антикорупційні суди помилкова, комітет із питань правової політики та правосуддя такого рішення не ухвалював, заявляє керівник комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв.

«У понеділок ви помилково заявили, що комітет із правової політики визнав законопроект про створення антикорупційного суду неконституційним, насправді такого рішення комітет не обговорював», — сказав Є.Соболєв на засіданні Верховної Ради в середу, звертаючись до спікера.

А.Парубій на засіданні погоджувальної ради 15 травня заявив, що законопроект про антикорупційні суди може бути знято з реєстрації, оскільки «профільний комітет вважає, що цей законопроект, який стосується судової реформи, може мати лише одного суб’єкта подання — президента України».

На початку лютого поточного року у ВР було зареєстровано законопроект про антикорупційні суди (№6011) авторства віце-спікера парламенту Оксани Сироїд, народних депутатів Єгора Соболєва, Мустафи Найєма, Сергія Лещенка та деяких інших парламентарів.

Вища рада правосуддя (ВРП), розглянувши проект закону «Про антикорупційні суди» (№6011), дійшла висновку щодо недоцільності ухвалення цього закону як такого, що суперечить Конституції України.Читайте также: