ДПЗКУ з початку 2017/18 МР експортувала 28,7 тис. тонн борошна та висівок

logo


ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорації України» (ДПЗКУ) продовжує активно працювати над забезпеченням попиту власною продукцією переробки на зовнішні ринки. Так, з початку 2017/18 МР на зовнішні ринки було поставлено 28,7 тис. тонн борошна та висівок. 

Україна збільшила поставки пшениці в країни Близького Сходу на 46%
Україні потрібно відкривати нові експортні можливості — Трофімцева

Про це повідомив в. о. голови правління ДПЗКУ Дмитро Гавриш, передає прес-служба держкорпорації.

«ДПЗКУ продовжує ефективно використовувати можливість переробних підприємств для нарощення обсягів експорту борошномельної продукції. Так, у листопаді поточного маркетингового року ми експортували 7,4 тис. тонн борошномельної продукції, тим самим виконавши план на 86%», ― наголосив керівник корпорації.

За його словами, корпорація продає борошно та висівки і на внутрішній ринок ― у цьому маркетинговому році було відвантажено 37,8 тис. тонн, що на 54% більше минулого маркетингового року.

«Забезпечення попиту на борошномельну продукцію ― одне з першочергових завдань для корпорації. Саме у листопаді на внутрішній ринок було поставлено 6,3 тис. тонн борошномельної продукції, виконавши план на 94%», ― зазначив Гавриш.

Так, ДПЗКУ відвантажує борошно до країн Анголи, Китаю, ОАЕ, Саудівської Аравії, Сомалі. Основними ж споживачами гранульованих висівок залишаються Туреччина, Єгипет і Марокко.

Нагадаємо, ДПЗКУ в рамках форварду профінансувала сільгоспвиробників більш ніж на 100 млн гривень.