До аграрного бюджету запропоновані нові правки

logo


Цього року правок до Державного бюджету України на 2018 рік багато, як ніколи. Зокрема, народний депутат від «Батьківщини», заступник голови аграрного комітету Вадим Івченко пропонує свої правки до проекту, повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, депутати пропонують переглянути механізм бюджетних дотацій.

Народний депутат зареєстрував майже 30 сторінок пропозицій і поправок до проекту Державного бюджету України на 2018 рік.

AgroPolit.com виокремив основні:

надати можливість сімейним фермам і тим, які у формі ФОП претендувати на програми держпідтримки галузі, в тому числі на 1 млрд. грн. передбачених у бюджеті для розвитку фермерських господарств;
передбачити фінансування розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників. У 2017 році було 75 млн. грн., на 2018 рік чомусь – 0, і це при потребі розвитку напрямку у 350 млн. грн.;
забезпечити належне виконання програми розвитку тваринництва, на яку бюджетом спрямовано 2,3 млрд. грн., основними напрямками підтримки якої, мають стати молочно-м’ясне скотарство, селекційна діяльність, інфраструктурні об’єкти галузі.
збільшити фінансування програми підтримки заходів в АПК. Відповідна програма передбачає фінансування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, дорадчої служби, створення оптових ринків сільгосп продукції та підтримку інфраструктурних об’єктів в овочівництві.

Також спільно з Федерацією профспілок України, Вадим Івченко наполягає на збільшенні фінансування галузей лісового і рибного господарств.Читайте также: