Для пасажирських перевезень по Дніпру водний транспорт закупили у Нідерландах

logo


червня 20, 2017 Author 2
DSC_7301

Річкове пасажирське судноплавство розпочали сьогодні в Черкасах рейсом судна на підводних крилах за маршрутом Черкаси-Сокирне-Черкаси, повідомляє ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

Як повідомив заступник міського голови Геннадій Шевченко, для здійснення пасажирських перевезень підприємство “Нібулон” придбало в Нідерландах 4 судна, подібних до радянських “Ракет”, але значно потужніших і сучасніших.

«Ідея відновлення пасажирських перевезень по Дніпру була озвучена рік тому керівником підприємства «Нібулон» Олексієм Вадатурським, коли він приїжджав до Черкас і зустрічався з міським головою Анатолієм Бондаренком. Олексій Опанасович тоді висловив бажання відновити річкове сполучення саме по історичних місцях уздовж Дніпра. Стояло завдання привернути увагу до проблеми річкового сполучення, до уможливлення річкових вантажних перевезень. Одним із засобів для цього керівник «Нібулону» вважав запровадження пасажирських перевезень від Миколаєва до Києва через Чигиринщину, Черкаси, Канів – щоб люди згадали, що таке пересуватися водним транспортом, що таке бачити Україну з води», – зазначив пан Шевченко.

На думку народного депутата Олега Петренка, запровадження пасажирських перевезень допоможе Черкащині економити на ремонті доріг.

«Дуже приємно, що сьогодні стартує проект, який створений для дітей», – зауважив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Пасажирами першого рейсу до Сокирного стали 140 дітей – юні моряки та учні черкаських шкіл.

         

Коментування та розміщення посилань заборонено.Читайте также: