Директор ICCA пропонує Києву вимагати проведення щорічної конференції World Steel

logo


Києву і українському бізнесу необхідно активізувати зусилля щодо організації великих бізнес-заходів, одним з хороших прикладів могло б стати проведення в столиці України щорічної конференції World Steel Association, вважає регіональний директор International Congress and Convention Association (ICCA) в Європі Девід Бодор.

«Україна — 10-й виробник сталі у світі, за 50 років щорічна конференція World Steel ніколи не проводилася в Україні», — сказав він, виступаючи на Інвестиційному форумі Києва у вівторок, обговорюючи перспективи української столиці з розвитку ділового туризму.

За даними ICCA, які навів Д.Бодор, в Україні в 2016 році пройшло тільки чотири таких великих події, в яких взяли участь 936 делегатів, тоді як в 2015 р. їх було п’ять з 1,779 тис. учасниками.

Згідно зі статистикою ICCA, в 2008-20012 рр. щорічно Київ приймав 9-11 таких заходів, пік досягнуто в 2013 році — 20 із загальною кількістю учасників майже 11,4 тис., проте вже в 2014 році відбувся обвал до чотирьох подій з 427 делегатами.

Як вважає Д.Бодор, потенціал Києва — це проведення таких подій з 50-60 тис. учасників щорічно в форматах від «200+» до «1200+» залежно від галузевої орієнтації.

Він підкреслив, що бізнес-туризм має ряд переваг з точки зору розвитку міста і країни порівняно зі звичайним туризмом.

Наводячи як приклад конференцію World Steel, він сказав, що в цій асоціації — виробники 85% сталі у світі, вона об’єднує одні з найбільш впливових компаній і бізнесменів світу.

К.Бодор зазначив, що значущу роль в організації такої конференції в Україні повинні відігравати українські компанії, що входять до World Steel, вказавши на гірничо-металургійну «Метінвест».

У боротьбі за проведення таких великих бізнес-подій експерт також закликав залучати допомогу Destination Management Organisation (DMO), яка спеціалізується на такій роботі

Глава правління «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро» (KyivCVB) Дмитро Танцюра на форумі зазначив, що столиця України вже має хороший досвід проведення великих бізнес-заходів і необхідну для цього інфраструктуру. Як приклади він навів VII Міжнародний медичний форум з 10 тис. учасників і кілька i.Forum з кількістю делегатів від 5 тис. до 7 тис., зазначивши, що в місті — 25 готелів із конференц-залами і понад 10 тис. місць номерного фонду.

Серед найбільших майданчиків Д.Танцюра назвав Міжнародний виставковий центр — 58 тис. кв. м, ВДНГ — 54 тис. кв. м, «Київ Експо Плаза» — 36,7 тис. кв. м, Український дім — 20 тис. кв. м, а також НСК «Олімпійський» з 70 тис. місць. Він додав, що в Києві є ще до 90 конференц-залів з кількістю місць (у кожному) до 1 тис.

Непрофільна організація World Steel Association заснована як International Iron and Steel Institute в 1967 році зі штаб-квартирою в Брюсселі й перейменована в World Steel Association в 2008-му. У 2006 році був відкритий її другий офіс у Пекіні. У ньому понад 160 виробників сталі, зокрема дев’ять з 10 найбільших в світі, національні та регіональні асоціації, галузеві дослідні інститути.

Щорічні конференції World Steel Association проходять в жовтні. В останні п’ять років їх приймали Дубай (2016), Чикаго (2015), Москва (2014 року), Сан Паулу (2013), Нью Делі (2013). У цьому році 51-ші такі збори, перейменовані на Генеральну асамблею, відбудуться в Брюсселі.Читайте также: