Держгеонадр призупинив низку ліцензій «Нафтогазу» – глава НАК

logo


Державна служба геології і надр (Держгеонадр) перешкоджає нормальній роботі НАК «Нафтогаз України» і її дочірніх компаній, заявив голова правління НАК Андрій Коболєв.

«Вони не тільки не продовжують ліцензії «Укрнафти» за рішенням суду, а й забирають ліцензії «Нафтогазу», не продовжують ліцензії «Укргазвидобування», – сказав він журналістам у кулуарах 14-ї щорічної конференції YES, що проходить 15-16 вересня у Києві.

А.Коболєв уточнив, що 14 вересня було рішення суду першої інстанції, ініційоване Держгеонадрами, про призупинення дії низки ліцензій.

«Ми ще поборемося», – наголосив глава НАК.

Він не знає, чим керується відомство в таких діях, проте сказав, що радив керівництву Держгеонадр «жити не однією каденцією».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи на прохання журналістів ситуацію в Держгеонадрах, зазначив, що систему відомства «треба перебудовувати з точки зору її прозорості». Глава уряду також заявив, що готовий і далі підтримувати «Укргазвидобування» в його роботі з нарощування видобутку.

«Ви ж знаєте, що я підтримую «Укргазвидобування». А інакше як би вони домоглися зростання видобутку на 600-700 млн кубів на рік? Без моєї допомоги, вони, напевно, жодного куба не видобули б», – сказав В.Гройсман.Читайте также: