Держбюджет-2018: Гройсман розповів, чи піднімуть «мінімалку» до 4100 (Відео)

logo


За темою

>
Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018: які пріоритети

У середу, 6 грудня, відбулось засідання уряду, на якому серед іншого розглядали Держбюджет України на 2018 рік. А от політичні перипетії урядовці цього разу оминули, передає кореспондент «5 каналу».

Очільник Кабміну Володимир Гройсман сподівається, що уже завтра Верховна Рада проголосує за кошторис. Сьогодні ж він ще перебуває на розгляді у профільних комітетах парламенту.

«Хотів би звернутися до Комітетів податкової політики, Бюджетного комітету. Я би дуже просив розглянути всі необхідні рішення для того, щоб завтра буквально з початку робочого дня українського парламенту ми мали можливість абсолютно чітко прийняти рішення і дати чіткий сигнал до кожного населеного пункту країни про абсолютно стабільну фінансову ситуацію в нашій державі», — закликав прем’єр. 

Як запевнили в уряді, проект бюджету передбачає виділення коштів на будівництво дитячих садочків, шкіл, доріг, ферм, на покращення ситуації у ЗСУ. Та найбільший інтерес викликає у суспільства питання, якими ж будуть зарплати українців. На це питання Володимир Гройсман також відповів.

Так, у Держбюджет-2018 закладено 3723 гривні мінімальної заробітної плати. Утім, нині уряд розглядає можливість перегляду розміру мінімальної зарплати на 2018 рік в Україні до рівня 4100 гривень.

Нагадаємо, 1 грудня Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018. Які цифри закладені – дивіться за посиланням. 

Відео за темоюЧитайте также: