Депутат півмісяця не міг подати е-декларацію через проблеми системи (ФОТО)

logo


Народний депутат Сергій Рибалка витратив більш ніж два тижні, намагаючись подати електронну декларацію за 2016 рік. 

Причиною цього стали похибки у роботі платформи Державного реєстру декларацій, – пояснив член парламентської фракції Радикальної партії у дописі на сторінці в Facebook.

“Нарешті подав свою електронну декларацію!

Лише під ранок, близько шостої години сьогоднішнього дня вдалося її завантажити. До цього всі мої спроби були марними через ганебну роботу системи.

Щоб всі розуміли, я намагався це зробити ще з середини березня, але мене постійно вибивало з сайту, або видавало повідомлення «помилка» чи «проблема ідентифікації».

Півмісяця витратив, щоб заповнити декларацію, але внесені дані то зникали частково, то повністю, і доводилося заповнювати все спочатку. Тобто збої в роботі реєстру мають системний характер. Подібна ситуація була і в жовтні минулого року, коли ми вперше заповнювали електронні декларації. Минуло майже пів року, а систему так ніхто і не вдосконалив, незважаючи на неймовірний шквал критики і невдоволення”, – обурився політик.

Парламентар заявив, що керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції повинно нести повну відповідальність за такі результати.

“Підтримую позицію Прем’єр-міністра щодо відставки керівника НАЗК через невиконання своїх обов’язків. Адже рівень заробітної плати у цього керівника у 100 тисяч гривень занадто висока, як для держави, де близько мільйона пенсіонерів отримують менше 1000 гривень. Якщо менеджер, якого найняла на роботу держава, не виконує своїх обов’язків, він повинен бути звільнений”, – підсумував Рибалка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд просить голову НАЗК піти у відставку і подовжити час на е-декларування.

Станом на 31 березня Національне агентство із запобігання корупції перевірило близько трьох тисяч поданих електронних декларацій чиновників.

ВсьогоЧитайте также: