Делегація з Тернопільщини презентує експортний потенціал краю на іранській виставці

logo


Голова Тернопільської ОДА Степан Барна взяв участь у Другій спеціалізованій виставці IRAN EXPO 2017. Такий форум з 12 до 15 вересня триватиме в Міжнародному Виставковому Центрі у Києві. Очільник області разом з місцевими підприємцями представили в експозиції кращі зразки експортного потенціалу нашого краю – охолоджену м’ясну продукцію, фрукти та ягоди, кондитерські вироби, освітлювальні прилади, меблі з натурального дерева, – інформує прес-служба ОДА.

barna-iran-1До складу делегації з Тернопілля увійшли представники таких місцевих підприємств як приватне акціонерне товариство «Агро-Продукт», фермерське господарство «Гадз», ТОВ «Гольскі Світ Компані», ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», ТОВ «Тернопільська меблева фабрика», ПП «Песа», ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».

Додамо, що Міжнародна спеціалізована виставка IRAN EXPO 2017 проходить за сприяння компанії Hamkaran Tejarat Fartak, Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, Міжнародної компанії розвитку промисловості України, Організації промисловості Ірану і України.

barna-iran-2