Делегація з «Опілля» ознайомилась з досвідом мюнхенських пивоварів

logo


csm_0_c0026_96ebd0b6_orig_7e6856b672Делегація корпорації “Опілля” за участі технолога підприємства відвідали виробництво однієї з найстаріших пивоварень Баварії відомої своєю маркою пива Paulaner.

Пиво Paulaner було вперше зварене 1634 року монахами католицького ордену мінімів, які сімома роками раніше прийшли з Італії та заснували монастир на території сучасного Мюнхена. Виробник славний ще й тим, що першим почало виготовляти пиво для традиційного мюнхенського пивного свята “Октоберфест”. Сьогодні компанія виробляє широку лінійку пшеничних та ячмінних сортів пива.

Директор з маркетингу “Опілля” Володимир Гомівка зазначив, що корпорація прагне вивчати кращий досвід німецьких пивоварів для втілення його в українському виробництві.“Німеччина, а особливо Баварія, вважаються батьківщиною не лише пива, але й законів за якими пиво варили. Тож ми вивчаємо цей досвід для втілення його в українському виробництві.

Для цього у нас все є: якісна екологічна сировина, добра вода, українська традиція виробництва натурального, що дозволяє робити натуральний продукт. Є український інтелект, який дозволяє втілювати найкращі європейські технології. Для цього вивчаємо досвід”, — зазначив Володимир Гомівка після відвідин підприємства.