Дані НБУ щодо депозитних ставок 20 провідних вітчизняних банків станом на 2 жовтня

logo


Пропонуємо вашій увазі український індекс ставок за депозитами фізичних осіб, який розраховується НБУ спільно з агентством Thomson Reuters на основі номінальних ставок 20 провідних вітчизняних банків, що мають найбільший портфель вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, український індекс ставок за депозитами фізичних осіб відображає рівень процентних ставок, за якими банки-учасники УІСД будуть готові приймати депозити фізичних осіб відповідно до законодавства України.

Для розрахунку індексу УІСД використовуються номінальні ставки банків за “класичними” депозитами, стандартними сумами на відповідні терміни. “Класичний” в методиці розрахунку індексу УІСД вважається депозит нового вкладника, без права поповнення вкладу до кінця терміну і з виплатою відсотків в кінці терміну дії депозиту. Стандартними сумами депозитів вважаються: 100 тис. UAH, 10 тис. USD, 10 тис. EUR.

Отже, за даними Національного банку України, український індекс ставок за депозитами фізичних осіб станом на 2 жовтня 2017 року склав:

На 12 місяців:

в гривне — 14,63%
в долларах США — 3,86
в евро — 2,83%

На 9 месяцев:

в гривне — 14,51%
в долларах США — 3,34%
в евро — 2,39%

На 6 месяцев:

в гривне — 14,30%
в долларах США — 3,22%
в евро — 2,25%

На 3 месяца

в гривне — 13,35%
в долларах США — 2,60%
в евро — 1,56%
Бонус до депозиту від Finance.UA:

Нагадаємо, на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. З її допомогою можна істотно збільшити процентну ставку за вкладом!

Як це зробити? Всього три кроки:

1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.

2. Вибирайте зручну для вас програму від банків у гривні, доларах або євро.

3. Оформляйте заявку на сайті!

Рейтинг популярності матеріалу «Дані НБУ щодо депозитних ставок 20 провідних вітчизняних банків станом на 2 жовтня» на Finance.UA — 2.0