ЦВК затвердила розподіл субвенції на проведення повторного голосування

logo


КИЇВ. 16 травня. УНН. Центральна виборча комісія затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення повторного голосування з перших виборів депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад 21 травня 2017 року. Про це УНН повідомили у прес-службі ЦВК.

Так, комісія затвердила Розподіли субвенції місцевим бюджетам на підготовку і проведення повторного голосування з перших виборів депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад 21 травня 2017 року (в 7 ОТГ) на загальну суму 205 тис. 400 гривень, а також на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення повторного голосування вказаних виборів на загальну суму 600 гривень.

«ЦВК залишила без розгляду по суті скаргу Кам’янсько-Дніпровської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», суб’єктом оскарження в якій було визначено Кам’янсько-Дніпровську міську виборчу комісію Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. У скарзі повідомлялося про наявні, на думку суб’єкта звернення зі скаргою, порушення виборчого законодавства України, які нібито мали місце в день голосування, під час підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях, встановлення підсумків голосування та результатів перших виборів депутатів Кам’янсько-Дніпровської міської ради об’єднаної територіальної громади та Кам’янсько-Дніпровського міського голови 30 квітня 2017 року. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що скаргу подано повторно з невиправленими недоліками та до неналежного суб’єкта її розгляду», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, до Комісії надійшли звернення голови Олександрійської міської виборчої комісії Кіровоградської області Іваня О.В., в яких повідомлялося про втручання окремих осіб у роботу вказаної виборчої комісії, що унеможливило проведення її засідання 23 березня 2017 року, а також спричинило порушення правопорядку під час засідання цієї комісії 26 квітня 2017 року в ході реалізації Олександрійською міською виборчою комісією повноважень щодо відкликання депутатів Олександрійської міської ради за народною ініціативою.

За таких обставин, Комісія звернулася до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та передала копії вищевказаних звернень для проведення перевірки викладених у них обставин та в разі виявлення підстав вжиття заходів реагування відповідно до законодавства України.

Як повідомляв УНН, ЦВК отримала недостатньо коштів на місцеві вибори.