Ціни на нафту змінюються різноспрямовано

logo


Ціни на нафту еталонних марок в ході азіатських торгів у п’ятницю змінюються мляво і різноспрямовано, проте за підсумками тижня, місяця і кварталу очікується помітний підйом.

Котирування листопадових ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:00 за Києвом збільшилося на 17 центів (0,30%) – до $57,58 за барель. Торги за цим контрактом завершуються в п’ятницю, більш активний грудневий ф’ючерс подорожчав на 0,1% – до $57,21 за барель.

Нафта WTI з поставкою в листопаді на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на $0,06 (0,12%) – до $51,50 за барель.

У четвер Brent подешевшала на $0,49 (0,9%), до $57,41 за барель, WTI – на $0,58 (1,1%), до $51,62 за барель. Інвестори намагалися фіксувати прибуток після підвищення цін до багатомісячних максимумів раніше на цьому тижні.

З минулої п’ятниці найближчий контракт на WTI додав 1,7%, на Brent – 1,3%. Ціни підвищуються відповідно четвертий і п’ятий тиждень поспіль.

Збільшення спреду між Brent і WTI, який на початку тижня досягав $7 за барель, підвищило інтерес іноземних інвесторів до контрактів на американську нафту, пише MarketWatch.

Як зазначають аналітики Commerzbank, “зростання виробництва нафти в США нарешті сповільнилося”, що надає підтримку нафтовому ринку в цілому. Експерти очікують подальшого підвищення ціни WTI в напрямку $60 за барель, якщо буде пробитий ключовий рівень опору поточного року – $54 за барель.

Рейтинг популярності матеріалу «Ціни на нафту змінюються різноспрямовано» на Finance.UA — 2.0