Ціни на автогаз в Україні: чи дочекались водії обіцяного здешевшання (Відео)

logo


https://youtu.be/eZr1oZcihHI

За темою

>
«Це диверсія проти України»: Гройсман доручив знизити ціну на автогаз

Власники автівок на газу в усіх регіонах країни наприкінці серпня пережили фінансовий стрес. Тоді вартість палива перевищила 16 гривень і встановила антирекорд. І попри те, що останні тижні вона почала знижуватися — емоції у водіїв не вщухли.

«Це у жодні рамки не входить — одне скажу. Ціна на цій заправці починалася з дев’яти гривень. Зараз вона – 14,9 грн. Про які зміни можна говорити? Я вважаю, що це не зменшення, а просто знущання», — обурюється водій Віктор.

«За нетривалий час дуже сильно підскочила ціна – майже на 50%. Мені повен бак ще місяць тому обходився у 350 грн, а зараз вже 500. Як на це реагувати?» – додає водій з Одеси Георгій Мальченко.

А от ще один одесит Дмитро Любчик більш спокійно ставиться до підвищення цін: «Щороку відбувається у вересні одне й те саме. Тому доволі спокійно ставлюся. Звісно, ціни до 11 грн не впадуть, проте і 16 грн, як було – не залишиться», — переконаний чоловік.

«Звичайно, очікуємо на здешевшання. Потроху вже відчувається – 14,6 грн, 14,4 грн – а був 15, 16 гривень з копійками», — зазначає водій Андрій з Донецької області.  

За два тижні ціни на скраплений газ змінилися, і, зокрема, на деяких столичних заправках опустилися до 13,35 гривень. Автомобілісти шикуються у черги і тішаться новим цифрам на табло.

У Києві ж водій Ігор каже таке: «Добре, що газ вже почав падати — знижуватися ціна. Набагато легше вже стає. Дай Бог, щоб так далі воно йшло».

Після стрімкого здорожчання — не менш стрімке здешевшання. Ціни на автомобільний газ падають щодня, і ця тенденція зберігатиметься ще мінімум два тижні, впевнені експерти. Які для цього є передумови та яких заходів вживає Антимонопольний комітет через різке зростання ціни на автогаз – дізнайтеся у сюжеті:

 

Взимку, традиційно, вартість автогазу сягає свого мінімуму, і, ймовірно, опуститься до 11 гривень.

Ксенія Дворнікова, Анастасія Старостенко, Дмитро Долматов, Павло Мельничук, Влад Каретник, «5 канал»

Відео за темою