Чому підвищення «мінімалки» виявилось неефективним

logo


Українцям пообіцяли підвищення мінімальної зарплати. Правда, це відбудеться тільки після прийняття пенсійної реформи. Йдеться про зростання мінімалки до 3764 гривень. 

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Варто нагадати, що зараз мінімальна зарплата становить 3200 гривень.

Які наслідки матиме підвищення мінімальної зарплати, розповів економіст Віктор Скаршевський в ефірі радіостанції Голос Столиці.

«Хто виграв від останнього підвищення мінімалки? Виграли, перш за все, ті, хто отримували раніше мінімальну зарплату в два рази менше. Але, по-перше, це умовний виграш і короткостроковий, тому що вже частина підвищення мінімальної зарплати з’їла інфляція. Другий момент — коли будуть отримувати субсидії в цьому році, хто отримує мінімальну зарплату, той отримує субсидію. Так ось, через збільшення зарплати вони просто будуть отримувати меншу субсидію. Тому виходить, що практично ніякого ефекту від мінімальної зарплати для навіть тих, у кого вона підвищилася, не буде », — зазначив економіст.

Нагадаємо, раніше ІА Грушевського,5 повідомляло, що Новий податок вигадали для українців.

Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте — все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.