Четверте судно з вугіллям зі США для «Центренерго» прибуло до України

logo


Четверте судно з вугіллям зі США для "Центренерго" прибуло до України

 До морського торговельного порту «Южний» (Одеська обл.) у четвер прибула четверта партія енергетичного вугілля для потреб ТЕС ПАТ «Центренерго», повідомила прес-служба порту.

За її даними, балкер OCEAN DALIAN доправив 73 тис. тонн вугілля.

У повідомленні не зазначається марка вугілля, але «Центренерго» раніше заявляло про контракт на поставку з США лише вугілля антрацитної групи.

У прес-службі зазначають, що з початку року порт «Южний» прийняв 14 суден з імпортним енерговугілля для державних і приватних компаній країни загальним обсягом понад 900 тис. тонн. До кінця року очікується розвантаження ще кількох балкерів з вугіллям для електростанцій.

Як повідомлялося, «Центренерго» уклало з XCOAL Energy&Resources (США) контракт про постачання близько 700 тис. тонн вугілля антрацитної групи до кінця 2017 року. Ціна першої партії становитиме $113/тонна, але вона не є фіксованою і в подальшому може змінюватися, зокрема і в менший бік.

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» розташоване в незамерзаючій глибоководній акваторії порту «Южний», одного з найбільших і перспективних на Чорному морі. Спеціалізується на переробці навалочних, генеральних і тарно-штучних вантажів, що перевозяться морським, залізничним і автомобільним транспортом.

«Центренерго» експлуатує 23 блоки на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі належить 78,3% акцій компанії.Читайте также: