Черкаський “Азот” запустив виробництво після тримісячного простою

logo


Черкаський «Азот» почав роботи з відновлення виробництва добрив для українських аграріїв. Готуються до пуску основні цехи з виробництва азотних мінеральних добрив – це цехи з виробництва аміаку, карбаміду, аміачної селітри.

Про це з посиланням на прес-службу підприємства пише “Провінція“.

– Нам відновили постачання газу й уже вироблено перші 3300 тонн аміачної селітри. Після вимушеного, більш ніж тримісячного простою, першим до пускових операцій приступив цех А-3 з виробітку аміаку. Зараз його обидві технологічні нитки навантажені на 90 % проектної потужності. Наступним кроком стали пуски цехів: М-5 з виробітку слабкої азотної кислоти та М-9 з виробітку аміачної селітри. Поки що обидва цехи (М-5 і М-9) працюють на 50 % проектної потужності. Зараз йдуть пускові операції в цеху М-2 з виробництва карбаміду, а також готуються до пуску цехи з виробітку аміаку А-5 та карбаміду М-6. Відновити роботу усіх цехів і навантажити виробничі потужності на 100 % плануємо до кінця цього тижня,- розповідає голова правління Віталій Скляров.

Як відомо, з 7 березня 2017 року в розпал весняної посівної на три азотних підприємства з виробництва мінеральних добрив групи OSTCHEM – Черкаський «АЗОТ», «Рівнеазот» та «Сєверодонецький АЗОТ» було припинено постачання газу.

Подібні публікації

новини redtram

Loading…