Частка ЄС в українському експорті сягнула 40%

logo


КИЇВ. 29 вересня. УНН. Експорт товарів з України до країн Європейського Союзу за сім місяців 2017 року збільшився на 25,9% і сягнув 9,5 млрд дол., а частка експорту до ЄС серед торговельних партнерів України зросла до 40% проти 38,8% у відповідному періоді минулого року. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська, передає УНН з посиланням на прес-службу МЕРТ.

«Ринок ЄС у фокусі Експортної стратегії України. За останніми даними, експорт товарів з України до країн Європейського Союзу за 7 місяців 2017 року збільшився на 2 млрд дол. (або на 25,9%) і склав 9,5 млрд дол. А частка експорту до ЄС серед торговельних партнерів України зросла до 40% проти 38,8% у відповідному періоді минулого року», — повідомила Н.Микольська.

читайте також: За 6 місяців український експорт зріс на 20,7 млрд доларів — Кубів

За її словами, важливо і далі спільно працювати для відкриття додаткових можливостей вільної торгівлі.

Під час другого засідання комітету асоціації Україна-ЄС у торговельному складі сторони констатували прогрес у виконанні положень торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Зокрема, порядок денний охопив дискусію з питань технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів, публічних закупівель, конкуренції та державної допомоги, захисту прав інтелектуальної власності, транспортних, фінансових та телекомунікаційних послуг, повідомили у МЕРТ.

Делегації сторін також відзначили важливість вступу в дію з 1 жовтня додаткових преференцій ЄС для певних сільськогосподарських та промислових товарів з України.Читайте также: