Чао, Італія. Від завтра зі Львова можна полетіти в Неаполь та Венецію

logo


Завтра, 8 грудня, у Львівському аеропорту очікують три рейси італійської авіакомпанії Ernest Aіrlines, що здійснюватиме сполучення Львова із Міланом (Бергамо), а також двома новими напрямками до Неаполя та Венеції. Про це свідчить онлайн табло аеропорту Львів, передає кореспондент Львівського порталу.

MK 3

Як відомо, італійська авіакомпанія Ernest позиціонує себе як лоукост та наголошує, що в основному працює для тих людей, які не є італійцями, але проживають в Італії у зв’язку із роботою.

Сьогодні сполучення із Міланом виконується двічі на тиждень. Попит дозволив авіаперевізнику збільшити частоту польотів і вже відкрити продажі квитків на літній сезон 2018 року.

Уже сьогодні українці можуть купувати квитки на три напрямків компанії Ernest Aіrlines: Мілан (Бергамо)-Львів, Неаполь-Львів, Венеція-Львів. До слова, сайт авіакомпанії доступний українською мовою.

Вартість польоту до Мілану (Берагмо) стартує від 49 євро. Із червня квитки подорожчають від 60 євро в одну сторону.

Вартість квитка до Венеції стартує від 49 євро. Із квітня за цей самий квиток доведеться викласти від 60 євро.

Політ до Неаполя оцінено у 44 євро та з квітня за квиток цього напрямку доведеться заплатити щонайменше на 20 євро дорожче.

Довідка:

Заснована у 2015 році, компанія Ernest Airlines була створена групою швейцарських та італійських інвесторів. Ernest Airlines отримала Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Аеробусі A319. Авіалінія придбала Аеробус A320 цього серпня та планує ввести в експлуатацію ще два Аеробуси A320 між груднем 2017 та квітнем 2018 року.

Ernest Airlines дозволяють пасажирам купувати до трьох місць багажу, – 15, 20 або 25 кілограмів кожне, від 8 Євро за одне місце.Читайте также: