«Це тільки початок» — Шкіряк прокоментував блокування «ВКонтакте»

logo


"Це тільки початок" - Шкіряк прокоментував блокування "ВКонтакте" Зорян Шкіряк закликав ввести відповідальність за невиконання указу про блокування російських соцмереж. Фото: styler.rbc.ua

Блокування російських соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» — це крок України в боротьбі з російським інформаційним терором.

Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«ВКонтакте» отруювала мізки нашого молодого покоління… Вітаю рішення президента та РНБО і щиро вдячний усім причетним. Це дає змогу говорити, що в Україні розпочалася достатньо потужна фаза війни з інформаційним терором Росії проти української державності. Це тільки початок. У подальшому потрібно змінювати законодавство, приймати нормативні акти, які передбачатимуть жорстку відповідальність за невиконання цього указу», — сказав Шкіряк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко заслужив на велику шоколадку — соцмережі про блокування «ВКонтакте»

15 травня президент Петро Порошенко продовжив санкції проти низки російських фізичних і юридичних осіб. Санкції передбачають блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте», «Одноклассники», «Яндекс», сайту Mail.ru та низки інших російських IT-компаній.

Указ набуде чинності до 1 червня.

×