«Це потрібно було зробити». Клімкін прокоментував заборону російських соцмереж і пообіцяв видалити сторінку ВКонтакте

logo


Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає адекватним рішення про заборону в Україні російських соціальних мереж і сайтів.

«Це рішення пов’язане з масштабом російської пропаганди і всіма тими зусиллями, які докладає Росія через свої соцмережі для поширення своєї пропаганди», — сказав Клімкін Інтерфакс-Україна.

За словами міністра, у нього є сторінка ВКонтакте, але після прийняття рішення РНБО він її закриє.

«Я її використовую для того, щоб мої меседжі в першу чергу досягали тієї аудиторії, якій я не можу досягти, оскільки мої інтерв’ю заборонені російським каналом. І в цілому правдивий меседж, який ми можемо дати і який можуть почути росіяни, теж заборонений. Тому моя сторінка Вконтакті використовувалася з цією метою, але рішення і масштаби того, як це використовується для пропаганди, однозначно переважають», — пояснив глава МЗС.

За його словами, не секрет, що всі соцмережі використовують для поширення пропаганди. «Це потрібно було зробити (ввести заборону) набагато раніше», — підсумував Він.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) ПРО застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.Читайте также: