“Будівельний Альянс Груп” за 68 млн. грн продовжить добудову Чернелівського водогону

logo


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” 13 вересня підписало договір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво другої черги водогону від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького загально вартістю 68 млн. 161 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Планується збудувати 5 кілометрів водогону зі склопластикових труб. Крім цього, фірма-підрядник повинна пробурити одну артезіанську свердловину на Чернелівському родовищі підземних вод.

Конкурентами на торгах виступили два хмельницькі ПП “Лідер” і ТОВ “Поділля-Інвест Сіті”, пропозиції яких були дещо вищими.

За даними відкритих реєстрів, засновником і власником ТОВ “Будівельний Альянс Груп” є хмельничанин Іван Крутилко. На місцевих виборах-2015 він балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов.

Як відомо, у 2015 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” за 32,3 млн. грн. збудувало 3,1 км другої черги Чернелівського водогону

Наразі побудовано 15,7 км Чернелівського водогону, що становить 46,2% від його загальної протяжності. При будівництві водогону впроваджуються новітні технології транспортування води, що дозволить уникнути у майбутньому проблем швидкого замулювання і корозії трубопроводів та зберегти якість питної води.

Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

Loading…

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на «Незалежний громадський портал» обов’язкове!

Модератор