Борги за «комуналку» різко зросли в Україні

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: комуналка

Стало відомо, що в Україні неймовірно великими темпами збільшуються борги за надані житлово-комунальні послуги, про що інформує Realist. На даний момент розмір заборгованості українців сягає 28 мільярдів і 400 мільйонів гривень.

9507_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Ще в 2016-му заборгованість за аналогічні послуги становила 16,9 мільярда гривень.

Як повідомляє видання, в цей же час рекордно збільшилася в країні і кількість громадян, які отримують субсидії. Знижки на оплату комуналки в країні отримують більше половини сімей. У свою чергу експерти заявляють, що ситуація з оплатою за ЖКГ-послуги в державі критична. Беручи до уваги, що знижувати тарифи Кабінет міністрів і Національна комісія не мають наміру, залишається розраховувати виключно на зростання доходів громадян України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін підвищить «мінімалку» на 500 гривень у 2018

Також в повідомленні, з посиланням на інформацію Державної служби статистики, відзначається, що витрати українців на комунальні послуги зросли в кілька разів. Ще в 2013 році середня сума в платіжках взимку коливалася в межах п’ятисот гривень, а ось взимку 2016- го вона різко схопилася до 1800 гривням. Відповідно, паралельно зростають і борги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: