Бюджет-2018: названо новий розмір “мінімалки”

logo


У Парламенті зареєстровано проект закону «Про державний бюджет України на 2018 рік», який підготував Кабінет міністрів України.  Відповідно до поданого проекту закону, в 2018 році має зрости мінімальна заробітна плата на 16,3% – до 3 723 гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише “Народна правда” з посиланням на UA1.

При цьому в Кабінеті Міністрів заявили, що очікуваний рівень інфляції в 2018 році складатиме 7%.

Зазвичай, прогнози влади щодо росту цін є заниженими: закладений до Держбюджету-2017  показник інфляції, як вже визнали навіть в уряді, буде значно перевищений.

Нагадаємо, раніше депутати фракції БПП зажадали від Гройсмана підняти «мінімалку». Фракція “Блок Петра Порошенко” ініціює підвищення мінімальної зарплати до 4 тис. гривень.

Також міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, скільки коштів закладено в держбюджеті-2018 на субсидії. За словами міністра, уряд заклав 55 млрд гривень на фінансування субсидій для українців.

Також в МВФ прокоментували наміри української влади підвищити мінімальну зарплату. Міжнародний валютний фонд проти того, аби український уряд підвищував зарплати громадянам, оскільки, на думку американських фінансистів, економіка країни одразу впаде до рівня 2014 року.Читайте также: