Більше 100 тисяч гривень податкової знижки повернуть прикарпатським платникам податків

logo


Більше 100 тисяч гривень податкової знижки повернуть прикарпатським платникам податків

 

http://vseprogroshi.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/nalogovaya-skidka11.jpg

 

На Івано-Франківщині з початку року 80  громадян подали декларації з метою використання права на податкову знижку.

 

Про це під час проведення прес-конференції для ЗМІ повідомила начальник управління доходів і зборів фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ольга Волощук.

 

Задекларована сума податку з доходів фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склала  116,6 тис. грн.

 

Нагадаємо, податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку-резидента у зв’язку з придбанням товарів, робіт чи послуг у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у відповідних випадках.

 

Зокрема, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внесками на благодійність, відсотками за іпотечним кредитом, витратами на переобладнання машин під біопаливо, витратами на отримання доступного житла за державними програмами тощо.

 

Для отримання податкової знижки за результатами 2016 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2017 року.

Кількість переглядів — 28
02.03.2017 21:00

Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

вологість:

тиск:

вітер:Читайте также: