Авторське виноробство стає головною тенденцією на винному ринку України

logo


В Україні відбувся Національний виноробний форум, в якому взяли участь вітчизняні та іноземні винороби та сомільє. Побували там і представники Полтавщини.

В Україні відбувся Національний виноробний форум, в якому взяли участь вітчизняні та іноземні винороби та сомільє. Побували там і представники Полтавщини.

» Одним із пріоритетів має бути повернення довіри  до українського вина, престижу професії  винороба, підвищення культури  споживання та просування бренду «Українське вино»  у світі. В українському виноробстві намітилися суттеві  позитивні зміни. Майже всі   експерти в галузі  зазначають,  що головною тенденцією на винному ринку України протягом останніх декількох років є розвиток авторського виноробства, у якому поєднуються  нові технології з авторськими ідеями. І тут важливо виділити, що до  наших відомих майстрів вже приєдналася   ціла когорта  молодих виноробів, зокрема, на Закарпатті, Запоріжжі і навіть у Дніпропетровській області. Набирають ваги  та стверджуються  сімейні винарні, авторське виноробство, які виробляють якісний продукт», – сказав форуму президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Як розповів один із учасників зібрання Володимир Борисенко, на форумі обговорили фіскальну політику у виноградно-виноробній  галузі, державне регулювання у сфері виноробства, органічного виноградарства,  вдосконалення земельного законодавства, проблему рейдерства, спрощення процедури отримання дозволу на виробництво виноробної продукції, зміни в оподаткуванні для фермерських господарств, умови кредитування, державні програми підтримки

«Приємно було побачити і продегустувати достойні вина вітчизняних виробників. Були приватні підприємці та іноземці, хто має в Україні виноградники і виробляє на наших землях сировину. Були дуже цікаві невеликі компанії, які обирають наразі сегмент рівня вина «вище середнього» і орієнтується на експорт, виробляючи до 30 тисяч пляшок.»

За результатами форуму будуть визначені подальші спільні дії з підтримки виноградно-виноробної галузі.

ЕнергоЛайф.інфо