АП: у Держбюджеті-2018 на оборонні потреби пропонується передбачити 163 млрд грн

logo


КИЇВ. 13 вересня. УНН. На потреби національної безпеки та оборони у 2018 році планується спрямувати близько 163 мільярди гривень, що на 20 млрд грн більше ніж поточного року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації Президента, передає УНН.

«Відповідно до пропозицій Кабінету Міністрів України у 2018 році планується спрямувати на потреби національної безпеки і оборони 163 мільярди гривень. Це на 20 мільярдів більше, ніж у поточному році», — зокрема повідомляє прес-служба.

Також, за інформацією прес-служби, під час сьогоднішнього засідання РНБО під головуванням Президента, РНБО розглянула низку проблемних питань, що потребуватимуть вирішення у поточному та наступному році щодо належного фінансування та налагодження виробництва боєприпасів, високоточного, бронетанкового та авіаційного озброєння, а також імпортозаміщення запасних частин та комплектуючих, що постачалися з Російської Федерації.

Раніше Президент України Петро Порошенко повідомив, що 13 вересня на засідання Ради безпеки та оборони України предметом обговорення стали «оборонні» статті Держбюджету-2018.