АП: Сайт президента намагаються «зламати»

logo


Заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків заявляє, що у вівторок відбуваються спроби «зламати» офіційний сайт глави держави.

Про це повідомила прес-служба АПУ на своїй Facebook-сторінці.

«Від 15:15 ми бачимо відповідь росіян на указ президента, де згадано закриття доступу до російських соціальних мереж. Інтернет-сайт президента зазнає організованої атаки — ми бачимо імітацію переходів та DDOS-атаку із ресурсів Яндексу та VK, що створює штучний трафік, щоб завантажити і «покласти» сервери АП. Наші ІТ-спеціалісти тримають ситуацію під контролем, загрози для роботи інтернет-ресурсу немає», – заявив Шимків.

Як повідомлялося, Україна включила ТОВ «Мейл.РУ ГРУП» (Москва), ТОВ «Вконтакте» (Санкт-Петербург), ТОВ «В Контакте» (Київ), ТОВ «Мейл.ру Україна» (Київ) в список юридичних осіб, щодо яких застосовуються спеціальні економічні санкції.

У рішенні РНБО зазначається, що інтернет-провайдерам забороняється надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru і соціально-орієнтованим ресурсів «Вконтакте» і «Одноклассники».

Голова Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко заявив раніше, що здійснення блокування українськими провайдерами російських сайтів, які потрапили під санкції, поки неможливе технічно.

Українська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Читайте также: