Антимонопольний комітет України знищив корупційну схему керівництва УжНУ

logo


Як відомо, проректор УжНУ О.Рогач за сумісництвом працює юрисконсультом в приватній охоронній фірмі “СЕНК”, якій з рахунку вишу перераховують мільйони гривень за фіктивні охоронні та телекомунікаційні послуги.

Дивним є те, що досі правоохоронні органи навіть не виписали протокол про корупцію О.Рогачу за очевидний конфлікт інтересів і порушення антикорупційного законодавства, для чого є вагома доказова база. Але просовуючи свою фірму “СЕНК”, О.Рогач серйозно підмочив репутацію УжНУ під час проведення тендерних закупівель і сів сам в калюжу.

Як неодноразово повідомляли Закарпатські ЗМІ, за сприянням Рогача, щорічно з бюджету УжНУ, на рахунки цієї ж фірми ПП “Сенк-охорона”, перераховується понад 2 мільйони гривень, за неіснуючі послуги з охорони та патрулювання. Деталі справи: Корупція в УжНУ підтверджена Е-деклараціями його очільників.

Натисніть, щоб збільшити

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийняла рішення, згідно з яким за результатами розгляду скарги приватного підприємства “Явір-2000” від 27.04.2017 Ужгородський національний університет зобов’язано скасувати рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю “СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “СЕНК” переможцем процедури закупівлі – “ДК 021:2015: 79710000-4 – Охоронні послуги”.

Ця епопея тривала три місяці. У підсумку “Явір-2000” виявився твердим горішком, поклав на лопатки корумповане керівництво УжНУ і виграв тендер. Обламавшись, корумпований проректор змушений був підписати відповідний договір.

Не буде мати, бідолага, тепер за що купувати крути тачки та розраховуватись з помічницею ректора за її “непосильну працю”.

Нагадаємо, що всього за  рік свого проректорства Рогач “заробив” на автомобіль Mazda SkyActiv, вартістю у 618 тис. грн.

З деталями можна познайомитися на сайті публічних закупівель.