Андрій Гордєєв підсумував перший день «Таврійських горизонтів»

logo


Андрій Гордєєв підсумував перший день «Таврійських горизонтів»

29 вересня у м. Нова Каховка минув перший день ювілейного Х Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти».

З цього приводу відбувся брифінг, де представники ЗМІ мали змогу поспілкуватися зі спікерами, а ті в свою чергу – підбити підсумки першого дня наймасштабнішого економічного заходу Херсонщини.

У брифінгу взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, його заступник Євген Рищук, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Очільник області підкреслив: «Варто зазначити, що цьогорічний Форум побив усі рекорди попередніх років. Зареєструвалося більше 750 осіб. Отже можна сказати, що Форум вийшов за рамки місцевого, і став міжрегіональним, міждержавним».

 Щодо результатів Форуму, то Андрій Гордєєв відзначив зростання притоку іноземних інвестицій, а також приріст капіталовкладень, які щороку збільшуються на 20%.

Також Андрій Анатолійович  поділився планами на наступний рік: «Плануємо на 2018 рік приділити увагу дорожній інфраструктурі. Завдяки Уряду та парламенту нам виділяється дорожній фонд, а також повноваження. Буде укладений відповідний меморандум. Почнемо з доріг місцевого значення в межах курортної зони».

«Сьогодні цей Форум демонструє, що ми як влада обласного рівня готові супроводжувати будь-які інвестиційні проекти», — зазначив наостанок керівник області Андрій Гордєєв.