Акціонери «Смарт-Холдингу» розширили склад дирекції за рахунок екс-директора з персоналу «Рошена»

logo


Акціонери ПрАТ «Смарт-Холдинг» (Київ) збільшили кількісний склад керуючого органу — дирекції — на одну людину, до семи осіб, переобравши ще на три роки колишній склад і дообравши директора з персоналу.

Як повідомила компанія в системі розкриття інформації НКЦПФР, питання розширення складу дирекції розглянули її акціонери на загальних зборах 28 вересня поточного року.

При цьому акціонери переобрали генерального директора холдингу Олексія Пертіна, а також членів дирекції Юлію Кир’янову (перший заступник гендиректора), директора з ризиків та безпеки Івана Герасимовича, директора з правового забезпечення — головного юрисконсульта Ладу Кондуфорову, члена дирекції Михайла Новинського та директора з корпоративного управління та цінних паперів Володимира Нусінова.

Дообрано членом дирекції директора з персоналу холдингу, яка раніше обіймала аналогічну посаду в кондитерській корпорації «Рошен», Тетяну Гончар.

Усі члени дирекції обрані на термін до 28 вересня 2020 року включно.

Як повідомлялося, Komisiano Investments Ltd. (Кіпр), заснована бізнесменом Вадимом Новинським у 2012 році, сконцентрувала 75,0957% акцій ПрАТ «Смарт-Холдинг». Крім того, компанія Lovita Investments Ltd. (Кіпр) є власником 24,9% акцій компанії.

Згідно з повідомленням, оприлюдненим на сайті Лондонської фондової біржі наприкінці 2010 року, власником Smart Holding Group на той час була компанія Energees Investments бізнесменів В.Новинського та Андрія Клямка.

«Смарт-Холдинг» володіє 23,76% гірничо-металургійної групи «Метінвест», 95% акцій суднобудівельного холдингу Smart Maritime Group, 99,97% акцій торговельно-фінансової компанії «Сантіс». «Смарт» також володіє великими активами в паливно-енергетичній галузі, девелопменті та агросекторі.

Основним бенефіціаром «Смарт-Холдингу» є бізнесмен В.Новинський.Читайте также: