​Ахметов почне поставляти газ в оселі українців

logo


ТОВ «ДТЕК Нафтогаз», що належить олігархові Ринату Ахметову, 16 листопада 2017 року отримає ліцензію на поставку природного газу в Україну. Відповідний проект рішення підготовлений до засідання Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг, інформує видання skelet-info з посиланням на Enkorr.

Документ надасть право «ДТЕК Нафтогаз» поставляти газ кінцевим споживачам в Україні безпосередньо.

В даний час в портфель активів «ДТЕК Нафтогаз» входять два газодобувних підприємства: ПрАТ «Нафтогазвидобування» і ТОВ «Нефтегазразработка». Вони ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.

До слова, нещодавно група «Метінвест» Рината Ахметова відсудила у Дніпровського та Алчевського металургійних комбінатів, які входять до корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (власники — Сергій Тарута і Олег Мкртчан) 17,446 млрд грн. Гроші були відсуджені за трьома позовами про прострочену заборгованість за поставку залізної руди.

Нагадаємо, в квітні нардеп від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич продав весь свій пакет акцій фірми «Нафтогазвидобування» Рінату Ахметову.

Раніше також повідомлялося, що підприємства Ріната Ахметова недоплатили в бюджет країни 100 мільйонів гривень податків.Читайте также: