«Агропродсервіс» почав експортувати крупи в ЄС

logo


Навесні поточного року компанія «Агропродсервіс» розпочала експорт круп власного виробництва до країн Європейського Союзу ― Угорщини та Польщі.

«Агропродсервіс» закупив племінне поголів’я свиней в Данії
Насіння української селекції має вийти на нові ринки ― Ковальова

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Виробничі потужності круп’яного цеху «Агропродсервісу» розташовані в с. Теофіпілка Козівського району Тернопільської області. Середня потужність виробництва круп в місяць становить 250 тонн. Все обладнання в круп’яному цеху українського виробництва.

Асортимент круп’яного цеху доволі різноманітний: пшенична, ячмінна, горохова, перлова, гречана та кукурудзяна крупи.

Зазначається, що у поточному році запрацював цех з фасування круп власного виробництва ― торгової марки «Бабусі Марусі».

Так, основними споживачами зернопродуктів виробництва ПАП «Агропродсервіс» є жителі України. Проте, одним із важливих напрямків розвитку переробної галузі є також формування сприятливих умов для розвитку експортного потенціалу компанії. Навесні поточного року розпочато експорт круп власного виробництва до країн Європейського Союзу – Угорщини та Польщі.

Крім того, одним з напрямків, який має довготривалу перспективу, є виробництво пшеничного борошна різних ґатунків, а в планах компанії ще і виробництво житнього обдирного борошна, адже в товарних посівах «Агропродсервісу» культивується озиме жито.

Довідка:

Потужності корпорації «Агропродсервіс» розташовані в трьох областях ― Тернопільській, Львівській та Івано-Франківській. Основні напрямки діяльності: рослинництво, насінництво, виробництво комбікормів, свинарство, птахівництво і молочне скотарство. Земельний банк ― 40 тис. га.Читайте также: