AgroNews.ua підтримує агроінновації на Techstars Startup Week Kyiv

logo


kiytech.jpg

Вперше в Україні офіційно відбудеться Techstars Startup Week Kyiv. Ексклюзивним інформпартнером якої виступає Інформаційне агентство AgroNews.ua.

З 18 по 22 вересня в Києві буде проходити цей глобальний захід Techstars Startup Week Kyiv для підприємців, стартаперів та тих, хто тільки замислюється про побудову інноваційного бізнесу. Протягом п’яти днів більше 70 успішних спікерів будуть ділитися своїм досвідом в ключових напрямках і заряджати відвідувачів ентузіазмом. Захід проходитиме в центрі підприємництва iHUB в самому серці Києва.

У програмі заплановано тематичних 10 потоків, серед яких також агроінновації та новітні с/г технології. Кожен день буде закінчуватися форматом Happy Hour — закритої вечіркою для відвідувачів заходу, де можна буде поспілкуватися з ключовими спікерами та потенційними партнерами в неформальній обстановці. Одночасно з українським ком’юніті ділитися досвідом і обмінюватися контактами будуть підприємці в Бостоні, Каракасі та Барселоні.

«Techstars Startup Week Kyiv 2017 — це частина глобального співтовариства Techstars Startup Week ™, яке об’єднує разом молодих підприємців, локальних лідерів, активних і талановитих людей в рамках п’яти насичених і корисних днів для створення нових можливостей взаємодії і розвитку локального підприємницької спільноти.» — говорить Катерина Дегтяр, Techstars Community Leader.

«Startup Week — повністю волонтерський проект, метою якого є розвиток локального startup community, допомога молодим підприємцям в отриманні необхідних знань і обмін досвідом між учасниками спільноти» — каже Юрій Петрук, локальний продюсер Techstars Startup Week Kyiv

Офіційна сторінка заходу — https://kyiv.startupweek.co/

Facebook — https://www.facebook.com/events/1971413883135038/